Little Hope des Pandas des Terres Rouges (Baxley)

Ahojte, Volám sa Little Hope des Pandas des Terres Rouges. Narodil som sa 6. januára v roku 2015 vo Francúzsku v dedinke Salleles-du-Bosc. Moja mama sa volá Faun a môj otec Falco. Mal som 7 súrodencov – 3 fenky a 4 psíkov. Dňa 8. januára si ma zarezervovala jedna milá rodinka zo Slovenska. Rozhodli sa, že ma budú oslovovať menom Baxley.  Počas dvoch mesiacov dostávali o mne veľa informácií a čím ďalej tým viac sa na mňa tešili.

Dňa 8.3. si pre mňa prišiel predseda Landseer klubu na slovensku a dňa 9.3. som bol už u mojej rodinky doma. Bohužiaľ si nemohla mohla moja rodinka prísť pre mňa pretože v týždeň kedy mali ísť do Francúzska tak ochoreli, ale to nevadí. Hlavne, že som sa k nim dostal.

Dňa 9.3. keď si pre mňa prišli sa ešte rozprávali s predsedom Landseer klubu o mne a o veľa ďalších veciach. Po už ani neviem akej dobe som cestoval zo Žiliny do Nového Mesta nad Váhom, kde je môj nový domov. Za tú dobu čo som cestoval stihla Miška upratať dom a nachytať pár vecí na môj príchod. Domov som prišiel okolo 14:00 a Miška bola nadšená z môjho príchodu. Asi to bolo samozrejmé vzhľadom na to, že sa starala o všetko ohľadne mňa.

Najradšej som spával pod posteľami Mišky a jej brata Robka, ale už sa tam pomalinky nezmestím pretože vážim 17kg a budem mať čoskoro 3 mesiace a  tak som objavil iné miesta. Začal som spávať  pod stolíkom v jedálni. Je to moje obľúbené miesto na spanie. A  najradšej mam miestnosti kde sú ľudia, pretože nevydržím dlho sám a potrebujem pri sebe niekoho.

Všetci ma majú radi. Hrávajú sa so mnou. Len jedna vec mi je ľúto a to, že zo začiatku na mňa žiarlila Corynka. Ale už sa z nás stali najlepší kamaráti a radi sa hráme aj keď to nemáme dovolené lebo sa moja rodinka obáva že mi Corynka ublíži. Ale to čoskoro nebude vadiť pretože ja vyrastiem a budem väčší a mohutnejší než ona a budeme sa môcť hrať koľko chceme. Už sa na to obdobie teším.

hafani
foto